Neonazista w szeregach Patriae Fidelis

manchesterPFO organizacji “Patriae Fidelis” czyli ““Nie Nazywajmy Się Ruch Narodowy To Może Się Nie Zorientują” pisaliśmy juz kilka razy m.in tutaj. Ostatnio znowu przewinęli się przy okazji “polskiego strajku”, kiedy to ich główny szef – Jerzy “nie jestem nacjonalistą jak babcię kocham” Byczyński lansował się przy okazji akcji “polska krew”. PF niezbyt skutecznie próbuje prezentować się jako “patriotyczna” organizacja nie mająca nic wspólnego ze skrajną prawicą, dbająca o interesy polskiej społeczności w UK ponad wszelkimi podziałami.

na

Radek – członek Patriae Fidelis w kominiarce, wraz z nazistami z NA

radzioliverpool

Nasz bohater na marszu “białego człowieka” w Liverpool

Swojego czasu, po ataku potomków husarii z ekipy Zjednoczeni Emigranci na rodzinną imprezę w Tottenham z powodu jej “lewactwa” i dźgnięciu jednego z jej uczestników nożem, jeden z wysoko postawionych działaczy organizacji proponował nawet Dywizjonowi 161 współpracę (!). Wszystko to, aby zażegnać nadciągającą medialną burzę, kiedy ścisłe powiązania PF i Zjednoczonych Emigrantów zostały wyciągnięte na światło dzienne. Nie było zbytnim zaskoczeniem, kiedy okazało się, że aryjski wojownik Radosław Rekke, bohater naszego niedawnego artykułu okazał się być członkiem oddziału Patriae Fidelis w Manchesterze. Nie byle jakim zresztą, bo oficjalnie biorącym udział w delegacji PF podczas uroczystości upamiętniających zbrodnię katyńską, składającym znicze i biorącym udział w mszy w kościele, pięknie prezentując się tam z polską flagą.

jurtekiradzioNie zanotowaliśmy niczego, co by pozwalało stwierdzić, że kolegom Radzia z PF przeszkadzają jego poglądy i bujanie się z angielskimi neonazistami z National Action na ich „białych marszach” oraz napinkowe zdjęcia w internetach. Jerzy Byczyński ze swoim końskim uśmiechem również nie wydaje się mieć jakikolwiek problemu, aby z naszym aryjskim wojownikiem być na jednym zdjęciu. Oczywiście w razie powstania w tym temacie jakiegoś większego szumu zawsze można zastosować dobrze znaną przez naszych nacjonalistów taktykę pt „nic nie wiedziałem słowo harcerza” i zamieść temat pod dywan, przy okazji lamentując pod niebiosa jak to lewactwo znowu prześladuje polskich patriotów. Prawda tymczasem jest taka, że neonazistowskie sympatie Radosława Rekke są jak najbardziej na miejscu w owej „patriotycznej” organizacji jaką jest Patriae Fidelis, a wielu jego kolegów ma całkiem podobne do niego poglądy, chociaż wydają się być trochę lepsi w ich ukrywaniu.

pf

Radziu Rekke oficjalnie wymieniony jako członek Patriae Fidelis

Jeśli znacie podobnych asów w szeregach PF, dajcie nam znać na dywizjon161@riseup.net Szkoda, żeby potencjalni bohaterowie dobrych artykułów pozostawali nieodkryci. Talent nigdy nie powinien się marnować 😉

Dywizjon 161

This entry was posted in ANTYFASZYZM and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s