OGŁOSZENIA


d161shirtNowe koszulki Dywizjon 161!

W porozumieniu z Pozor!Distro Dywizjon zaprezentował takie oto ładne koszulki. Pisać do nich po więcej info.

 

 


dont forget the stuggle_2“DON’T FORGET THE STRUGGLE#2” już dostępny!!

Tym razem w całości po Polsku, bardzo ładnie wydany zinek od ekipy ze “Ściany Wschodniej”. Zamawiać tutaj! Naprawde godny polecenia!!

W środku znajdziecie:

-“Bukaneros” – piraci z Vallekas
– DYWIZJON 161
– DZIECI Z BECZEK (mini euro tour 2014)
– podkarpacka scena punk – raport z Polski B
– PRO PUBLICO BONO
– PRZECIW (XX-lecie)
– Serbia Macedonia 2014 (relacja z podróży)
– koleją do Pragi przez Niemcy (relacja z podróźy)
– D.I.Y. Tragic Party
– SUPER GIRL & ROMANTIC BOYS
– Umeå (vegan cuisine)
– przepisy wegetariana
– FUCK THE LAW – SQUAT THE WORLD
– EARTHBOUND
– Animal Friendly Fest


freelinusKOLEJNY SZWEDZKI ANTYFASZYSTA W WIĘZIENIU!!

Linus – wokalista Neighborhood – kapeli hardcore/straight edge ze Szwecji został skazany na 2 lata więzienia za działalność antyfaszystowską. Obciążony również został wysoką karą grzywny. Środowisko antyfaszystowskie w Szwecji zbiera fundusze na pomoc Linusowi. Wyprodukowali również remake znanej koszulki ulubionego zespołu Linusa “Youth Of Today” jako cegiełkę z której cały zysk będzie przeznaczony na wsparcie dla uwięzionego antyfaszysty. Więcej szczegółów tutaj. 


scumdesign2SCUM DESIGNZ COLLECTIVE

Polecamy nowy projekt w UK – SDC tworzą koszulki, przypinki i inne gadżety. Niewiele jeszcze jest do kupienia, choć ich pierwsza koszulka “Tory Scum…” już została hitem sezonu i sprzedaje się jak świeże bułeczki. Polecamy! scumdesignz.com


chaos02

NOWY NUMER CHAOSU W MOJEJ GŁOWIE!!

Nowy “Chaos” to już prawdziwa cegła – można nim szyby wybijać!! Ponad 190 stron gdzie znajdziecie tony artykułów z o takich sprawach jak anarchizm, skłoting, antyfaszyzm, historia, biografie, kino czy relacje z podróży. Przede wszystkim jednak jak na “Chaos” przystało to znajdziecie świetne wywiady, tony recenzji, relacji z koncertów i masę rzeczy których nie da się sklasyfikować!! Trzeba mieć!!


chaos01_wwwPoza tym zapraszamy do odwiedzenia strony chaosu, gdzie znajduje się distro w którym możecie zamówić wyżej wymienione cudo, jak i wile innych ciekawych rzeczy. Wszystko dostępne również w UK!


foodnotbombsRusza FOOD NOT BOMBS w Londynie!

Od 30 stycznia ruszyło regularne wydawanie darmowych posiłków w ramach akcji “Jedzenie zamiast bomb” w Londynie. Co piątek aktywiści o godzinie 12 w południe będą wydawać jedzienie, oraz w miarę możliwości środki higieniczne i ubrania wszystkim potrzebującym. Datki mile widziane. Przygotowywanie i rozdawanie posiłko odbywać będzie się w siedzibie London Action Resource Centre – 62 Fieldgate St, London, E1 1ES. Więcej informacji: fnblondon@riseup.net.


north35clothingPolecamy wam ciekawe distro tworzone przez ludzi związanych z 161 CREW Manchester; koszulki, płyty, vlepy, badziki etc. NORTH35Clothing


czapki2czapki1

Idzie jesień, idzie zima, a załoga z Pozor!Distro ma dla Was trochę nowych gadżetów na chłodniejsze dni.  Bieżcie bez zastanowienia bo warto!!

 

 


 

booknowKsiążka Iana Bone’a po bardzo promocyjnej cenie – 2 funtów!!

Bone odsprzedał ostatnio prawa do ekranizacji tej książki właśnie za 2 funty. Książka świetna i nie ma co się zastanawiać nad kupnem. Zwłaszcza po tak promocyjnej cenie!

Dostępne w londyńskich księgarniach: FREEDOM BOOKSHOP i HOUSMANS BOOKSHOP.


 

sabcatdbwdbtote-660x700Zachęcamy do zakupu benefitowych koszulek i toreb dla “Kobiecych Brygad Śmierci” Class War’u. Dzielne kobiety są ostatnio często nękane przez policję, sczególnie za aktywny udział w akcjach przeciwko segregacji klasowej. Zamawiać tutaj.


 

koszulkaPWPrzy wspólnej kooperacji Dywizjonu 161 i dystrybucji Pozor! Distro powstały koszuli okolicznościowe upamiętniające Powstanie Warszawskie. Nakład limitowany więc kto pierwszy ten lepszy!! Warto!

 

 


 

chusty noweNowe bandany Dywizjonu 161 już dostępne!!!

Nakładem antyfaszystowskiej grupy działającej w UK – Dywizjon 161 i dystrybucji Pozor! Distro ukazały się takie oto bandany. Zachęcamy do zakupu!!

 

 

 

 


 

sciana wschodnia 20Od jakiegoś czasu dostępny jest nowy (20) numer zina “83 Ściana Wschodnia”. Numer ten jest jubileuszowy – pismo jak i związana z nim dystrybucja istnieje już 10 lat. Gratulujemy i zachęcamy do kupna pisma jak i wielu świetnych “smakołyków” z zaprzyjaźnionej dytrybucji i wytwórni Beloved East Side. Wszystko dostępne na terenie UK.

scianadistro


 

koszulki 2

Jakiś czas temu “Frontline” wypuścił benefitowe koszulki “Proud to be WORKING CLASS”. Chociaż większość nakładu została wyprzedana to koszulki ciągle dostępne są w zaprzyjaźnionej dystrybucji POZOR! DISTRO. W planach jest produkcja kolejnych koszulek, być może również bluz i innych gadżetów, ale to wszystko zależy również od Was. Kupujcie, wspierajcie, rozpowszechniajcie!


 

sabcatPolecamy anarchistyczną spółdzienię pracy “SABCAT” – zajmującą się głównie produkcją koszulek, bluz, naklejek i różnego rodzaju gadżetów. Wszystkie produkty wysokiej jakości i z jak najbardziej trafnym przekazem. Sami zobaczcie! sabcat.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s